Elektronické zabezpečenie s kamerami či bez?

Príležitosť robí zlodeja! Niekedy v minulosti sa kamery moc nevyužívali, no dnes sú už na trhu cenovo prijateľné kamerové systémy vyhovujúce aj do rodinných domov. Je to dodatkové zariadenie k elektronickému zabezpečeniu a jeho najdôležitejšia funkcia je identifikácia osôb, čo dokáže odhaliť páchateľa. Na monitorovanie vlámania do domu pomáha jednoduché riešenie vo forme bezpečnostnej kamery so záznamom do internej pamäte.

Aj v rodinných domoch sa využívajú jednoduchšie aplikácie, pričom na pokrytie sledovaného priestoru treba niekoľko kamier. Kamery môžete nastaviť podľa vašich predstáv taktiež rozlíšenie obrazu a počet zaznamenaných snímok za sekundu. Kamery sa dajú nastaviť tak, že po zaplnení pamäte sa zmaže starší záznam  a uloží sa aktuálny. Ak je súčasťou domu aj elektronický zabezpečovací systém, prepojí sa kamerový systém s ním. Keď elektronický  zabezpečovací systém vyhlási poplach, automaticky sa spustí funkcia kamery a záznamu.

Nenechajte sa okradnúť a nedajte zlodejom príležitosť! Konkrétne rady a tipy na zabezpečenie nehnuteľnosti nájdete na našej stránke- http://kasprofsecurity.sk/sk/12-bezpecnostne-systemy,  prípadne si nechajte od nás vypracovať nezáväznú ponuku.

Image alt text.