Inteligentný zabezpečovací systém JABLOTRON 100

Alarm JABLOTRON 100 je  komplexné riešenie nielen pre ochranu majetku a osôb proti vlámaniu a napadnutiu. Jedná sa o inteligentný profesionálny zabezpečovací systém, ktorý sa prispôsobí nárokom na zabezpečenie domácnosti, ale aj veľkých firemných priestorov. Hodí sa nielen pre obytné priestory, ale aj pre obchody, kancelárie, sklady, dielne a pod. 

Alarm JABLOTRON 100 môže ohlásiť vlámanie, požiar, únik plynu, zdravotné ťažkosti, prepadnutie  prípadne ďalšie riziká. Na diaľku je tak možné otvoriť garážové dvere, ovládať domáce spotrebiče, riadiť kúrenie, zapínať spotrebiče detektorom pohybu, detektorom otvorenia, alebo diaľkovým ovládačom.

Ovládajte alarm odkiaľkoľvek

Ovládanie alarmu JABLOTRON 100 je jednoduché, ľahko nastaviteľné a dizajn elegantný. K alarmu sa dostanete odkiaľkoľvek pomocou inteligentného telefónu alebo bezplatnej internetovej samoobsluhy z vášho počítača. Alarm môžete ovládať odkiaľkoľvek a kedykoľvek, rovnako tak odkiaľkoľvek a kedykoľvek sledovať udalosti týkajúce sa zabezpečenia.

Nákup a montáž

Aby alarm správne fungoval a zaistil vám skutočné bezpečie, vyžaduje profesionálnu montáž a nepretržitý dohľad, na ktorý bude pri poplachu nadväzovať rýchly zásah. Preto Vám odporúčame urobiť nákup v našej firme, ktorá vám alarm navrhne tak aby vyhovoval vaším potrebám. Spoločnosť   KASprof - SECURITY agency  Vám zabezpečovací systém namontuje, predvedie a pravidelne kontroluje. Náklady na obstaranie elektronického zabezpečovacieho systému sa odvíjajú od požadovaných funkcií, veľkosti zabezpečovaného priestoru a užívateľského komfortu systému. 

 

Image alt text.