Chcete vedieť on-line kto zvoní na váš domový zvonček? Alebo chcete mať v mobile ihneď jeho fotku?

Predstavujeme Vám jednu z mnohých  vychytávok systému  Jablotron 100 a to je zvonček so zaobstaraním fotografie a on-line informáciami na mobil.

Zabezpečovací systém Jablotron 100 umožňuje zhotovenie fotografie počas zazvonenia na váš domový zvonček. Zvončekové tlačidlo tak hrá úlohu informatívnu a pomocou vnútornej sirény prehrá vybranú melódiu a odovzdá impulz do zabezpečovacieho systému. Ten zaobstará pomocou kamery aktuálnu fotografiu zvoniacej osoby.  A následne pre pošle fotografiu na nastavené telefónne číslo.

 

Čo týmto systémom získate?

  • Prehľad o aktuálnych  návštevách.
  • Zhotovené snímky pre prípadné ďalšie dôkazné konania.
  • Kontrola poštárov a ich výhovoriek, že zvonili, ale nikto neotvoril.
  • Prehľad o osobách vstupujúcich na pozemok.

.

Zlodeji si veľmi často chodia objekt dopredu obhliadnuť, vojdú  vám aj do záhrady, prípadne si niečo odnesú. Pred krádežou často skúsia zazvoniť, aby sa ubezpečili, že nikto nie je doma. Práve preto sa oplatí mať tento systém, ktorá Vám zhotoví snímku osoby, ktorá zazvoní, alebo osoby, ktorá prešla bránkou do záhrady prípadne vstúpila do spoločnej chodby.

Túto funkciu stráženie bránky možno zabezpečiť  detektorom na dvere, ktorý pri akomkoľvek otvorení aktivuje. Budete tak mať prehľad o všetkých vstupujúcich osobách.

Online prehľad o návštevách

Ak je váš systém Jablotron 100 pripojený do cloud centra firmy Jablotron cez program myJablotron, máte prístup ku všetkým funkciám zabezpečovacieho systému. Ak tak niekto zazvoní, na  mobile sa Vám zobrazí  informácia o zhotovení fotografie. A tak vy máte okamžite  prehľad o type návštevy, ktorá je pred vaším domom.