Kamerové systémy získavajú stále viac sympatií

 

Novodobé technológie umožňujú využiť kamerový systém nielen na uloženie záznamu, obrazu a monitorovanie priestorov, ale aj k prípadnej kontrole objektu. V kombinácii so zabezpečovacím systémom je možné z ktoréhokoľvek miesta na svete vykonať kontrolu priestorov, v ktorých hlási elektronické zabezpečovacie zariadenie narušenie a  následne nechať bezpečnostnú agentúru skontrolovať objekt.

Potrebný priestor je osadený kamerami pekného vzhľadu. Nahrávaný obraz sa ukladá na pamäťovom disku nahrávacieho zariadenia. Nahrávacie zariadenie prepojené s webom prenesie obraz v reálnom čase z kamier kamkoľvek po svete. Inštaláciou aplikácie do modernejšieho  telefónu máte možnosť, kedykoľvek sa pozrieť, čo sa u vás doma práve deje, alebo čo sa deje okolo vášho domu.

Kamerové systémy sú vhodné nielen pre bytové a domové účely. Vhodné sú aj pre monitorovanie priestorov malých predajní, kancelárií a menších skladových hál. Sú veľmi obľúbené vďaka svojej výkonnosti. Naša firma Vám môže predstaviť širokú ponuku bezpečnostných riešení pomocou kamerových systémov. Sme pripravení vám funkciu kamier ukázať, stačí keď nás budete kontaktovať. KASprof-SECURITY agency