KASprof Security Agency neustále inovuje!

O aktuálnych novinkách vo firme Kasprof Security Agency nám porozprával konateľ firmy Peter Kasan.

KASprof Security Agency pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov. Akými zmenami prešla spoločnosť za posledné obdobie?

Od roku 2014, kedy som spoločnosť prebral, prešla viacerými radikálnymi zmenami. Bol to vlastne prvý pult centralizovanej ochrany v rámci Oravy. Neustále investujeme do najnovších technológií a do trendov v bezpečnostných zariadeniach. Začali sme sa viac sústrediť na technologické záležitosti. Tento rok sme investovali do najnovšej verzie pultu centralizovanej ochrany Jablonet pro. Tieto systémy odporúčame, montujeme, pripájame na náš pult centralizovanej ochrany a k tomu robíme výjazdy, kontrolu a staráme sa o to.

 

S akými firmami úzsko spolupracujete?

Úzko spolupracujeme hlavne s dvoma firmami. Naša filozofia firmy je spolupracovať s tými najlepšími na trhu. V oblasti zabezpečovacích systémov je to jednoznačne česká firma Jablotron, ktorá vyváža svoje produkty do celého sveta a dostala niekoľko ocenení z prestížnych výstav.

Čo sa týka kamerových systémov je to HIK Vision, táto firma je svetovou špičkou. Keď sa tieto systémy odborne namontujú, nie sú s nimi absolútne žiadne problémy a dlhodobo spoľahlivo fungujú. Sú to profesionáli a ja osobne som s nimi veľmi spokojný.

 

Práve je dovolenkové obdobie, čo by ste odporúčali ľuďom pri zabezpečení svojho majetku?

Často krát si ľudia povedia, že je to príliš drahá záležitosť. Hoci je porovnateľná s kvalitnejším televízorom. Pritom v porovnaní s cenou majetku je to zanedbateľná čiastka. Aby bol systém funkčný, nie je dobré ak si ľudia zapoja sami zabezpečovací systém na svoj mobil. Potom keď sú ďaleko od domova a príde poplach, nie je v ich silách riešiť to. Ak sa zveria do našich rúk, klient sa už o nič nemusí starať, všetko je v našej réžií.

 

Z krátkodobého hľadiska vieme zabezpečiť objekt. Za 2-3 hodiny nainštalujeme systém a pripojíme na náš pult centralizovanej ochrany a sledujeme ho, kým majiteľ spokojne oddychuje na dovolenke. Keď sa vráti tak tento systém jednoducho odinštalujeme.

 

 

Prečo by si ľudia mali vybrať práve vašu firmu?

Stále inovujeme a ideme s trendom. Bezpečnosť sa veľmi vyvíja dopredu, meníme tie veci, ktoré sú zastaralé, nikdy nezaspíme na vavrínoch. Máme veľmi kvalitne vyškolený a spoľahlivý pracovný tím. Za rok 2017 sme mali veľa výjazdov, vždy sme zabránili a predišli lúpeži. Snažíme sa neustále skracovať dobu trvania výjazdu na miesto činu. Ako firma sme tri roky po sebe získali certifikát dôveryhodnosti.

 

Pripravujete v najbližšej dobe nejaké novinky?

Opäť sa chystáme zaradiť nové služby, ktoré pomôžu majiteľom pri ochrane majetku. V krátkej dobe sa všetko dozviete.