Pár slov konateľa spoločnosti

Vážení majitelia domov a bytov,

Na začiatku roku 2017 mi dovoľte pár slov ….

v súčasnej situácií, ktorá vládne doma i vo svete sa kladie na bezpečnosť čoraz väčší dôraz. Častokrát však až po tom, ako dôjde k nepríjemnej situácií, ktorá zanechá značné škody na majetku, ale aj duševnej pohode. 

Orava je región, kde vládla dôvera a pomoc blížnemu, no zo spoločnosti sa tieto princípy pomaly vytrácajú a každý sa stará sám o seba. Praktiky a kreativita zlodejov rastie každý dňom. Sme svedkami prípadov, kedy páchatelia vykradnú dom za bieleho dňa a sused si nič nevšime. Časy keď Vám sused dal pozor na dom sú nenávratne preč.

Naši klienti nás mnohokrát navštevujú neskoro, pritom sa takýmto nepríjemným situáciám dá jednoducho predísť. Radi pripojíme váš zabezpečovací systém  na náš pult centralizovanej ochrany, v prípade narušenia vášho objektu naši vyškolení zamestnanci okamžite vyrazia na miesto, skontrolujú objekt a vyhodnotia situáciu. V prípade narušenia páchateľíom ho dokážu zadržať, zaistiť objekt, privolať políciu a následne kontaktovať majiteľa.

Bezpečnostnými dverami alebo oknami chránite otvor, elektronickým zabezpečovacím systémom chránite jednotlivé miestnosti a tak celý objekt. Pripojenie na pult centralizovanej ochrany je komplexné riešenie  ochrany Vášho majetku, súkromia…. Prinášame Vám jedinečnú ponuku vo forme 24 hodinového dohľadu nad vaším domom, alebo bytom, ktorý vás nebude stáť viac ako 0,50 € denne pri dvojročnej viazanosti. 

Firma KASprof Security Agency má 20 ročné skúsenosti, disponuje len profesionálnymi pracovníkmi, ktorí sú vždy pripravení. 

Nebuďte ľahostajní k svojmu majetku a bezpečiu celej rodiny

Vaša bezpečnosť je naša priorita

Peter Kasan,  Konateľ spoločnosti