Vaša bezpečnosť je naša priorita

 

Zabezpečenie vašej nehnuteľnosti = tá najlepšia investícia, ktorá ochráni váš majetok a nikdy nestratí na hodnote. Ponúkame vám riešenia zabezpečenia vašej nehnuteľnosti šité priamo na mieru. Doprajte svojmu majetku ochranu, kým nie je neskoro.

Musíme si žiaľ priznať, že žijeme v dobe, kedy by sme na ochranu svojho majetku mali dbať vo zvýšenej miere. V čase, kedy sa slušnosť a úcta k cudziemu majetku vytrácajú, sú úspešné pokusy vlámaní, lúpeží a krádeží na dennom poriadku.

Dobrou správou však je, že spoločnosť KASprof SECURITY agency vám ponúka služby profesionálov, ktorí sa môžu pochváliť dlhoročnými skúsenosťami z oblasti ochrany a zabezpečenia nehnuteľností a majetku. Svoju nehnuteľnosť najlepšie ochránite dvomi spôsobmi: jej zabezpečením a kamerovým systémom.

Zabezpečenie svojho domu, bytu či chaty by sme v dnešnej dobe pokojne mohli považovať za nevyhnutnosť. Spoločnosť KASprof SECURITY agency používa na zabezpečovanie nehnuteľností elektronické zabezpečovacie systémy Jablotron, ktoré patria v tejto oblasti k svetovým jednotkám. Svedčí o tom aj dĺžka poskytovanej záruky, ktorá je stanovená až na 7 rokov.

Vybrať si pritom môžete z ponuky drôtových alebo bezdrôtových bezpečnostných systémov. Samozrejme, každý z nich má ako svoje výhody, tak aj nevýhody, preto vám s výberom a s riešením šitým priamo na vašu nehnuteľnosť radi poradia certifikovaní technici spoločnosti KASprof SECURITY agency. Výhodou pre vás je, že obhliadka vašej nehnuteľnosti, následná konzultácia a príprava cenovej ponuky sú úplne bezplatné.

Nesporné výhody vám však dnes dokáže priniesť aj kamerový systém. Spoločnosť KASprof SECURITY agency používa kamerové systémy HIKVision, ktoré vám umožnia mať svoj majetok pod neustálym dohľadom - bez ohľadu nato, kde sa práve nachádzate.

Možné je to prostredníctvom inštalácie kamerového systému s možnosťou vzdialeného monitoringu, ktorý vám umožní sledovať váš nehnuteľný majetok prostredníctvo vášho PC, mobilného telefónu, či tabletu. V prípade vášho záujmu je samozrejmosťou nielen odborné poradenstvo a montáž, ale aj následná revízia a servis kamerových systémov.

O kvalite a odbornosti služieb poskytovaných spoločnosťou KASprof SECURITY agency svedčí aj dlhodobá spolupráca s viacerými orgánmi štátnej správy a s rôznymi zamestnávateľskými subjektmi s veľkým počtom zamestnancov.

Zverte preto ochranu svojej nehnuteľnosti a svojho majetku do rúk profesionálov, ktorí sa o zabezpečenie vašej nehnuteľnosti postarajú skôr, než bude neskoro.