Vymeňte staré za nové.

 

Majte pocit istoty s novým zabezpečovacím systémom.

 

Robí Vám Váš zastaralý systém mnoho falošných poplachov? Je Vaše zariadenie už dlhšie nefunkčné, hlási časté poruchy ? Nesplňa už Vaše náročnejšie požiadavky a nenapreduje s  modernou dobou ? Máme pre Vás riešenie.

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na náš pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku KASprof Security Agency

 

 

JABLOTRON 100 je revolučný bezdrôtový systém určený na ochranu objektov. Je vhodný pre domy, chaty ale aj obchody, kancelárie, sklady, dielne a podobne. Môže hlásiť vlámanie, požiar, zdravotné problémy, zaplavenie, prepadnutie a prípadne ďalšie riziká. 

Jednoduché ovládanie 
Vďaka revolučnému systému ovládania je JABLOTRON 100+ prvý alarm, ktorému ihneď porozumiete a nebudete sa ho báť ovládať.

Dostupný odkiaľkoľvek 

K vášmu alarmu JABLOTRON 100+ sa dostanete odkiaľkoľvek vďaka bezplatnej aplikácii  MyJABLOTRON vo vašom smartfóne alebo v počítači. 

 

Chcete zvýšiť ochranu objektu na maximum? Využite možnosť pripojenia vášho objektu na náš pult centralizovanej ochrany, ktorý v prípade potreby môže okamžite vyslať zásahovú jednotku KASprof Security Agency.

Neváhajte nás kontaktovať, my sa o Vašu bezpečnosť postaráme !