VZDIALENÝ MONITORING KASPROF SECURITY AGENCY

Monitoring a dispečing Kasprof Security Agency

Majte neustály dohľad nad objektom prostredníctvom videomonitoringu alebo GPS lokátoru.
Online ochrana objektu, je nepretržité monitorovanie streamov z kamier z celého objektu, exteriérová a interiérová ochrana objektu /snímače, bariéry, záplavové snímače, monitoring elektronickej požiarnej signalizácie a mnohé iné. Výhodou, je hlavne nepretržitý monitoring chráneného objektu, kde je možné zachytiť mnohé javy a reagovať, častokrát rýchlejšie, než je v objekte fyzická ochrana.

Naše moderné technológie, už dnes dokážu aj prostredníctvom video analýzy, reagovať na mnohé podnety a upozorniť tak dohľadové centrum, na vznikajúcu alebo aktuálnu udalosť. 

Operátor, na základe presného nastavenia ochrany objektu, dokáže za krátku dobu, včas reagovať na udalosť. Vyšle na objekt záchranný zbor, požiarnikov alebo Políciu. 
Strážna služba Kasprof Security Agency má vlastný manažérsky systém riadenia kvality, vybudovaný na základe praktických poznatkov z oblasti súkromnej bezpečnosti už viac ako 20 rokov. 

Dispečer

Ponúkame Vám dodávku a servis, zabezpečovacieho a kamerového systému.
Neváhajte, oslovte nás, my za Vami prídeme, navrhneme podmienky spolupráce, ihneď po Vašom prijatí môžeme začať spolupracovať. 

Kasprof Security  Agency vlastní najmodernejší VIDEOPULT pre vzdialený monitoring priestorov. Technológia VIDEOPULTU spolupracuje aj s EZS systémom a týmto zabezpečujeme v dostatočnej úrovní sledované priestory zákazníka. 

Informácia o narušení prichádza z celého Slovenka ihneď v reálnom čase s následnou možnosťou odsledovania podozrivého cez  MEGAPIXLOVÝ kamerový systém. Použitím inteligentnej videoanalýzy sa sýstém stáva plnohodnotným systémom na ochranu priestorov po celom území Slovenska. 

Kamerový systém je základným prvkom bezpečnosti všade tam, kde je žiadúce monitorovať určené priestory so súčasným záznamom. Sme lídrami v poskytovaní služieb ochrany na základe monitorovania objektu.