Zlodej úradoval v mestskom objekte

Vo štvrtok 9. novembra vo večerných hodinách prišiel poplach na pult centralizovanej ochrany bezpečnostnej agentúry KASprof Security, ktorý hlásil narušenie mestského objektu. Po jeho obdržaní zásahová jednotka okamžite vyrazila na miesto, aby situáciu preverila.

Po príjazde zásahová jednotka zistila narušenie objektu a bol privolaný správca budovy. Následne za jeho prítomnosti objekt skontrolovala a našla podozrivého páchateľa. Zásluhou rýchleho výjazdu a správneho postupu zásahovky nedošlo k odcudzeniu majetku ani väčším škodám.

Radi by sme upozornili občanov okresu Námestovo, aby si v blížiacom predvianočnom období, ktoré je zvyčajne uponáhľané a hektické, dávali väčší pozor na svoj majetok.

Ak chcete mať pokojné nielen sviatky, ale potrebujete mať istotu po celý rok, radi vás pripojíme na Pult centralizovanej ochrany, ktorý bude sledovať váš objekt 24 hodín denne a v prípade narušenia umožní našej zásahovej jednotka okamžite konať. Jednoducho tak môžete zabrániť podobnej situácií ako sa udiala v prípade mestského objektu.