Zlodeji ukradnú nielen cennosti, ale aj pocit bezpečia a súkromia

 

Vykradnutie domu či bytu je  obrovský zásah do súkromia. Veľa krát až vlastná zlá skúsenosť prinúti našich zákazníkov nebrať zabezpečenie domu na ľahkú váhu. Stretávame sa s ľuďmi, ktorí vykradnutie  svojho domu vnímajú len ako majetkovú škodu, ale za vykradnutím vašej nehnuteľnosti sa neskrýva iba odcudzený televízor, počítač alebo zmiznuté šperky či peniaze, ale omnoho viac je psychická ujma poškodeného.

Niekedy je  úplne jedno, o čo prídete, vždy vás prepadne rovnako nepríjemný pocit. Niekedy sa ho zbavíte za deň, inokedy za týždeň a v niektorých prípadoch vás prenasleduje celé mesiace. Nenechávajte to na náhodu,  kým sa váš domov stane terčom zlodeja.  Nedovoľte zlodejom, aby Vám zobrali vaše súkromie  a zabezpečte svoj domov ešte pred ich vstupom.

Naša spoločnosť KASprof-SECURITY agency Vám ponúka najlepšiu prevenciu a to je elektronický zabezpečovací systém napojený na  náš pult centralizovanej ochrany, ktorý má za úlohu odradiť  zlodeja  alebo aspoň obmedziť jeho pobyt v narušenom priestore na minimum.

Nebuďte ľahostajní k svojmu majetku a bezpečiu celej rodiny