Znížte riziko vykradnutia chaty na minimum

 

Leto je už pomaly za dverami  a s ním aj  víkendové pobyty na chatách a chalupách. V najbližšom  období  sa stanú chaty, chalupy a neposlednom rade byty a rodinné domy veľmi atraktívne pre zlodejov.  Aby ste zabránili neželaným návštevám a stratám na majetku, musíte si svoj majetok dostatočne  zabezpečiť. Namontovaním efektívneho elektronického zabezpečenia s napojením na pult centralizovanej ochrany výrazne znížite  možnosť vykradnutiu vašej chalupy, či chaty.

Dôležité  je pamätať, že aj naše byty a rodinné domy zostanú cez víkend prázdne a pre nepozvaných návštevníkov nechránené, aj tu by sme mali pamätať na ich zabezpečenie elektronickým zabezpečením s pripojením na PCO. Na pripojenie na pult centralizovanej ochrany postačujú iba tri kroky, viac v článku: http://(http://kasprofsecurity.sk/sk/20-blog/co-musite-urobit-aby-ste-sa-mohli-pripojit-na-pult-centralizovanej-ochrany-20)

So zabezpečením vášho majetku  a inštalácie elektronického zabezpečovacieho systému  vám ľahko a rýchlo pomôže spoločnosť  KASprof-SECURITY agency,ktorá môže svojimi dlhoročnými skúsenosťami ponúknuť rýchle a cenovo zaujímavé riešenie. Okrem samotnej inštalácie EZS  vám môže  KASprof-SECURITY agency   ponúknuť  aj  pripojenie na PCO (vrátane kontroly zásahovou jednotkou) nad vaším objektom, ktorý bude vďaka tejto službe 24 hodín denne pod kontrolou .

Chcete si elektronicky zabezpečiť  váš majetok, ale neviete ako postupovať?  Kontaktujte nás na telefóne +421 904 932 311 a my  Vám  poradíme.

Neodchádzajte na víkend s obavami, obráťte sa na  KASprof-SECURITY agency, ktorý je TOPKA  vo svojom odbore a vaše víkendy budú plné pohody a bez obáv