Bezpečnostné mreže

Jedným zo základných zabezpečovacích prostriedkov sú aj mreže. Nachádzajú sa na rôznych typoch objektov, ako sú domy, byty, chaty či firmy. Vďaka svojej jednoduchej obsluhe a dlhej životnosti sa stali veľmi obľúbenými.

Už dávno neplatí, že mreže sú esteticky nevhodným bezpečnostným prvkom.  Majiteľ si môže vybrať z rôznych typov mreží tie, ktoré považuje za vizuálne najvhodnejšie, a sa hodia k nehnuteľnosti.

Mreže sú vyrábané na mieru pre každú jednu nehnuteľnosť podľa prianí a potrieb klienta.

Bezpečnostné mreže sú odolné voči prepíleniu, nie je ich možné odmontovať. Okrem toho majú unikátny spôsob ukotvenia do steny s podporou chemického kotvenia. Toto vybavenie vám zaručuje výbornú ochranu.

Berieme ohľad na vašu časovú vyťaženosť, a preto sme schopní vám mreže namontovať už v priebehu jedného dňa. Výroba však závisí od parametrov jednotlivej mreže. Cena mreže závisí od šírky a veľkosti, ktorú potrebujete.

Dobrou správou je, že o mreže sa nemusíte starať, pretože sú žiarovo pozinkované a následne sú postriekané základnou epoxidovou farbou a dvojzložkovou polyretaynovou farbou podľa prianí zákazníka.

Ak sa zamýšľate nad realizáciou tohto bezpečnostného riešenia, určite si kladiete niekoľko otázok. V prípade, že sa vám niečo na mreži pokazí alebo vám ich poškodia, vieme ich rýchlo a bez problémov opraviť.

Ak sa náhodou predsa len niečo stane, poisťovňa prepláca dva prípady, a to krádež vlámaním a lúpež.

Pre zabezpečenie čo najvyššej bezpečnosti vám určite odporúčame kombinovať mreže so zabezpečovacím systémom a kamerami.