ZABEZPEČÍME PRE VÁS VAŠU FIRMU ČI OBCHOD

S kamerovým a zabezpečovacím systémom budete mať prehľad o všetkom, čo sa deje vo vašej firme. Ponúkame len tie najkvalitnejšie a najspoľahlivejšie systémy na trhu.

objednať

KAMEROVÝ SYSTÉM VÁM POSKYTNE

PREHĽAD O MAJETKU 24H/7

Kamerový systém vám poskytne 24 hodín denne dokonalý prehľad o tom čo, sa deje vo vašej firme.

SLEDOVANIE ONLINE VIDEO V REÁLNOM ČASE

Majte prehľad o chode vašej firmy aj keď sa tam práve nenachádzate. Nemusíte tam byť prítomný a predsa viete ako vaši zamestnanci pristupujú k svojej práci.

ODSTRAŠOVANIE ZLODEJOV

Kamerové systémy sú efektívny spôsob ako odradíte prípadného lupiča alebo aspoň získate včasné varovanie či dôkazy.

JEDNODUCHŠIA IDENTIFIKÁCIA ZLODEJA

Vyhotovený záznam z bezpečnostnej kamery vám môže slúžiť ako dôkaz , ktorým môžete identifikovať zlodeja.

PROFESIONÁLNY KAMEROVÝ A ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM PRE FIRMY

Už sa viac nemusíte strachovať, čo sa deje vo vašej firme keď ste na dovolenke. S profesionálnym kamerovým a zabezpečovacím systémom budete mať prehľad 24 hodín denne, a to prostredníctvom počítača, mobilu či tabletu.

zabezpec-sys

POSKYTUJEME PRIPOJENIE NA PULT CENTRALIZOVANEJ OCHRANY

Zaobstarali ste si moderné zabezpečovacie zariadenie aj s alarmom? Avšak v prípade narušenia objektu, budete môcť len pozorovať, ako vás vykrádajú. A práve v takýchto kľúčových situáciách je nevyhnutné pripojenie na PCO.

Ide o najlepšiu prevenciu a zároveň najefektívnejšiu formu zabezpečenia Vašej nehnuteľnosti, ktorej cieľom je odradiť, respektíve obmedziť pohyb cudzích osôb v predmetnom priestore.

DODANIE A ODBORNÁ MONTÁŽ

DOHODNEME SI STRETNUTIE

V prípade záujmu o naše služby vyplňte a odošlite formulár, najneskôr do 2 pracovných dní vás budeme kontaktovať a dohodneme si stretnutie.

UROBÍME OBHLIADKU OBJEKTU

Obhliadka objektu je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.

SPRAVÍME CENOVÚ PONUKU

Na základe obhliadky a vzájomnej dohody vám ZADARMO vypracujeme cenovú ponuku.

NAMONTUJEME (V PRÍPADE ZÁUJMU NAPOJÍME NA PCO)

Namontujeme a spojazdníme zabezpečovací systém presne na mieru a bez zbytočných komplikácií. V prípade záujmu systém pripojíme na PCO.

ODOVZDÁME A ZAŠKOLÍME

Namontovaný systém Vám následne ukážeme, zaškolíme, naučíme a kompletne  odovzdáme.

PRAVIDELNE SERVISUJEME

Ponúkame nasledovný, pravidelný servis EZS. Naši kvalifikovaní zamestnanci  na servis používajú kvalitné meracie prístroje a testery.

Poradíme vám to najlepšie na trhu

Kamera
priemyselné kamery
kamera
exteriérové kamery
interiérové kamery

CENOVÁ PONUKA ZADARMO

Obráťte sa na nás s akýmikoľvek požiadavkami a my pre vás vypracujeme tú najvýhodnejšiu cenovú ponuku úplne zdarma. Pre presnú cenovú ponuku je potrebná obhliadka objektu, v ktorom sa bude vykonávať montáž.

kontaktovať

ČASTO SA NÁS PÝTATE

Máte otázku na ktorú ste nenašli odpoveď? Napíšte nám sme tu pre Vás, aby sme vám ju zodpovedali.

Priestor prístupný verejnosti možno monitorovať pomocou videozáznamu alebo audiozáznamu len na účely verejného poriadku a bezpečnosti, odhaľovania kriminality alebo narušenia bezpečnosti štátu, a to len vtedy, ak priestor je zreteľne označený ako monitorovaný. Označenie monitorovaného priestoru sa nevyžaduje, ak tak ustanovuje osobitný zákon. Vyhotovený záznam možno využiť len na účely trestného konania alebo konania o priestupkoch, ak osobitný zákon neustanovuje inak.

Od rozlíšenia kamery záleží celková kvalita zaznamenaného obrazu resp. veľkosť priestoru ktorý dokáže snímať v dostatočnej kvalite. Tento parameter je pri IP bezpečnostných kamerách udávaný v megapixeloch (MPx), pričom platí že čím  viac má kamera MPx tým je kvalitnejšia.

Vzdialenosť cez deň je prakticky závislá od počtu MPx, teda rozlíšenia. Čím  je rozlíšenie vyššie, tým lepší je digitálny zoom. Niečo podobné ako fotografi z mobilu.

Cena je vždy individuálna a priamo prispôsobená danému objektu, ktorý budeme zabezpečovať . Vždy záleží od požiadaviek zákazníka, či má prípravu na kamerový systém, alebo treba robiť kompletnú kabeláž.

RECENZIE OD NAŠICH SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

Naša firma potrebovala zabezpečiť a na základe dobrých recenzií som oslovil Kasprofsecurity. Kedže som sa do toho moc nerozumel nechal som si poradiť od majiteľa, ktorý vyhotovil plán zabezpečenia celej firmy. Kamery sú všade tam kde majú byť takže konečne sa vo firme nekradne!! Veľká ochota a profesionalita. Do budúcna s nimi ešte určite počítam.

Jaroslav

Dobrý deň, po vykradnutí nášho domova a straty súkromia sme sa s manželkou rozhodli si zabezpečiť dom kamerovým a zabezpečovacím systémom. Jeden známy mi odporučil túto firmu a tak som zavolal. Chalani urobili obhliadku, cenovú ponuku a pustili sa do práce. Bez nejakých komplikácii nám systém odovzdali a zaškolili nás. Konečne sa vo svojom dome cítime v bezpečí.

Ján

Veľmi pozitívna skúsenosť! Kvalitná práca, spoľahlivosť a profesionalita. Ochotný technik namontoval systém behom jedného dňa. Zabezpečovací systém funguje ako hodinky. Určite ich odporučím aj ďalším známym.

Miroslav

Maximálna spokojnosť. Majiteľ tejto firmy je veľmi príjemný a ústretový. Veľmi dobrá komunikácia a spolupráca. Super kvalitne odvedená práca. Takto má vyzerať starostlivosť o zákazníka.

Jana

ZABEZPEČTE SI VAŠU FIRMU, ČI PREVÁDZKU UŽ DNES

V prípade otázok alebo záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať, radi odpovieme na všetky vaše otázky. Môžete nám napísať cez kontaktný formulár alebo zavolať.
  Libuša Tichoňová

  RIADITEĽKA

  Firemné údaje:

  KASprof Security Agency s.r.o

  029 62 Oravské Veselé 440

  IČO: 36 374 199

  DIČ: 2020128924

  IČ DPH: SK 2020128924