Ochrana osôb

Pocit bezpečia je pre človeka nevyhnutný. Dokonca patrí k základným ľudským potrebám. Preto si na tom dávame skutočne záležať. Okrem ochrany majetku sa venujeme aj ochrane osôb. V tejto oblasti neustále vzdelávame a pracujeme na zlepšovaním aby sme svojim klientom dokázali poskytovať iba tie najlepšie služby. Klient je našou prioritou.

Chrániť vás budú pracovníci SBS služby, ktorí sú školení v oblasti techniky a taktiky jednotlivých zásahov. Naši zamestnanci sú certifikovaní a viac než kompetentní na výkon tejto práce.

Ochranu vám poskytujeme 24 hodín denne, pričom prihliadame na potreby klienta a bezpečnostné riziká. naši pracovníci sú vyzbrojení rôznymi bezpečnostnými prostriedkami, a to sú paralizér, tomfa, obušok, kaser. Ak je to nevyhnuté, budú aj ozbrojení.

Poskytujeme diskrétnu prepravu VIP osôb, prevoz cenín, chránime priestory pre obchodné rokovania a riešime neštandardné situácie.

Osobný ochrankár vás ochráni pred následkami vlastnej popularity, respektíve nepopularity, ak máte nepriateľov alebo v prípade ohrozujúcej situácie.

Sme si vedomí toho, že nie každému vyhovuje, aby bolo okoliu jasné, že je chránený, preto sme schopní poskytnúť aj naozaj diskrétnu a neobmedzujúcu ochranu. Okrem toho dokážeme poskytnúť ochranu aj vašim deťom či rodinným príslušníkom, ak si to situácia vyžaduje.

Naše služby sú šité presne podľa potrieb klientov, preto z toho vychádza aj cenník. Takže cena sa odvíja od požiadaviek klienta a poskytovaných služieb.

Na pocite istoty nám záleží, preto robíme maximum, aby ste sa cítili bezpečne. Napriek tomu nie sme detektívnou kanceláriou, preto neposkytujeme služby tohto charakteru.