NAŠI ELITNÍ ČLENOVIA ÚSPEŠNÍ NA SVETOVÝCH HRÁCH V KANADE

Miroslav Socha, Dominika Šurinová, Peter Kasan

Traja naši členovia bezpečnostného tímu zavítali medzi svetovú špičku policajtov a hasičov na svetové hry v Kanade.

Vo Winnipegu sa stretlo viac ako 8 500 športovcov zastupujúcich orgány činné v trestnom konaní, hasičov a policajtov z viac ako 50 krajín sveta. V silnej konkurencii sa v disciplíne pretláčanie rukou predstavili z KASprof Security Agency Peter Kasan, Miroslav Socha a Dominika Šurinová.

Pre konateľa firmy to nebola premiéra, svetových hier policajtov a hasičov sa zúčastnil už po tretí krát. Čína, Rotterdam a teraz Kanada. Vždy úspešne. Peter Kasan nastúpil v kategórií do 90kg na obe ruky. Popri vedeniu firmy, svojho športového klubu a kopec iných aktivít, si musel vyhradiť čas ešte aj na svoju kvalitnú prípravu. Tá sa však vyplatila a priniesla ovocie v podobe zlatých medailí na pravú aj ľavú ruku.“ Pretekári boli kvalitní z celého sveta, v mojej kategórii som narazil na Inda, Kanaďana, Američana, či pretekára z exotickej Kambodže. Atmosféra bola veľmi dobrá, priateľská, prišli náš povzbudiť aj pretekári z iných športov, bol to skvelý zážitok“, neskrýval nadšenie víťaz Peter Kasan.

PETER KASAN

Dlhoročný a stály člen KASprof Security Agency Miroslav Socha absolvoval World Police & Fire Game pod druhý krát. Jeho šikovné ruky si neporadia len s každou inštaláciou bezpečnostnej kamery, ale aj s rukami svojich súperov za stolíkom. V pravačke aj ľavačke v kategórií nad 100kg na neho pretekári nestačili a z Kanady priviezol domov dve zlaté medaily.

MIROSLAV SOCHA

Odkedy Dominika Šurinová začala s pretláčaním rukou, šport sa jej zapáčil, nastavila sa príprava a poctivý, pravidelný tréning. Svoj talent za stolíkom potvrdila aj v Kanade. V kategórií do 55kg získala zlato na pravú ruku a striebro na ľavačku. „Armwrestling je skvelý šport, ktorý spája ľudí z celého sveta a ja som vďačná za túto skvelú príležitosť. Atmosféra bola úžasná, výkony športovcov ohromujúce a organizácia bezchybná.“, povedala Dominika.

DOMINIKA ŠURINOVÁ

Výjazdová jednotka si okrem súťaže užila aj krátku návštevu Toronta. Oddýchnutí, spokojní s výsledkami sú opäť pripravení byť k dispozícií 24/7 a chrániť Vás a Váš majetok.