NEPODCEŇUJTE ZABEZPEČENIE VÁŠHO DOMOVA

Veľa ľudí vníma vykradnutie svojej nehnuteľnosti iba ako majetkovú škodu, čo však nemusí byť tak úplná pravda. Za vykradnutím domu alebo bytu sa neskrýva iba odcudzený televízor, počítač alebo zmiznuté šperky. Ďalším, a dokonca omnoho závažnejším je psychická ujma poškodeného. Túto skutočnosť si ľudia často krát neuvedomujú, alebo dokonca ani nevedia že existuje, až kým sa nedostaví osobná skúsenosť.

Skúste si predstaviť, že prídete po dovolenke domov, otvoríte dvere a zistíte, že sa vo vašom dome pohybovala cudzia osoba. Na podlahe nájdete stopy, porozhadzované veci a zmiznuté cennosti. Okrem toho, nemôžete vedieť, či sa páchateľ stále nenachádza vo vašom dome. Pocit bezmocnosti je v tom momente prirodzená reakcia.

Ak ste v dome nemali spustený elektronický zabezpečovací systém (EZS) napojený...

Kamerový systém na splátky

Ponúkame predaj, montáž, poradenstvo, servis kamerových systémov a zabezpečovacích zariadení pre obchody, byty, domy, chaty, firmy a aj výrobné haly.

Toto všetko ponúkame aj na splátky. U nás už nemusíte zaplatiť celú sumu naraz.

Inštalujeme kamerové systémy tak, aby perfektne splnili potreby ochrany majetku a osôb.

Kamerové systémy umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti.

Ich hlavnou výhodou je, že váš majetok je pod stálym dohľadom a máte možnosť monitorovať všetko 24 hod. denne.

POPLACHOVÉ SYSTÉMY

Čo všetko si môžete predstaviť pod pojmom poplachové systémy ?

Alarm Jablotron

- drôtové, bezdrôtové systémy pre vnútorné aj vonkajšie stráženie objektov

- detekcia prostredia prostredníctvom detekcie pohybu, detekcia rozbitia skla, detekcia zadymenia, EPS- elektronická požiarna signalizácia

- signalizačné prvky- siréna

- komunikátory GSM, telefónne linky, pripojenie PCO

- tiesňové hlásiče

Poplachové systémy ( zabezpečovačky ) je rozsiahly obor a možností je spravidla vždy viac. V rámci našej ponuky sa môžete spoľahnúť  na individuálny  prístup. Riešenia vždy navrhujeme podľa požiadaviek klienta.

Ako správne umiestňovať kamerový systém

Keď robíme návrh kamerového systému, princíp je jednoduchý: zachytiť čo najviac priestoru s čo najmenším počtom kamier. A samozrejme v čo najvyššej kvalite (fullHD a viac). Ale existuje dôležité pravidlo, ktoré sa málokedy podarí aplikovať.


Vychádzajúc z praxe vidieť, že "odborníkov" na osádzanie bezpečnostných kamier je okolo nás naozaj mnoho. Asi rovnaký počet ako hokejových, či futbalových trénerov, keď sú v TV majstrovstvá sveta. Nás ako montážnej firmy sa to dotýka dvoma spôsobmi.
 

* prvý a horší je, keď nám niekto iný predpripraví kabeláž. Zo 70 % je to hrôza. Zlé miesta, zlé výšky, bez rozmýšľania.
* druhý je, keď si zákazník praje určité špecifické (často nevhodné) rozmiestnenie kamier. Vtedy vieme argumentovať prečo tak nie a prečo...

Poznáte mýty o zabezpečení domácností ?

Prečítajte si týchto pár mýtov, veríte im aj vy ?

- vykrádania sa dejú prevažne len v noci

- vždy zamykám, takže môj dom je v bezpečí

- môj pes je všetko čo zabezpečenie domácnosti potrebuje

- nevlastním nič vzácne, čo by zlodeja mohlo prilákať

- zlodeji bezpečnostné systémy aj tak ľahko obídu

- ak nebudem doma, sused môj dom postráži

Mnoho majiteľov si so zabezpečením hlavu neláme- majú dojem, že to či si ich zlodej vyberie alebo nie, je podobné výhre v lotérii.

Do zabezpečenia neinvestujú vôbec. Šťastie však praje pripraveným. 

Stačí dodržať niekoľko základných pravidiel a svoje šance na vyhnutie sa krádeží môžete zvýšiť alebo sa im úplne vyhnúť. 

Napríklad taký kamerový systém zlodeji obchádzajú a radšej si vyberú objekt, na ktorom nie sú žiadne oči. 

Kvalitný alarm...