Kasprof Security Agency patrí k špičke na Slovensku

KASPROF SECURITY AGENCY

Kasprof Security Agency patrí do skupiny spoločností s hodnotením A dôveryhodnosti v Slovenskej republike.

Naša spoločnosť na základe splnenia vstupných podmienok prešla hodnotením medzinárodnou hodnotiacou spoločnosťou Bisnod s výsledným pridelením Certifikátu A. 

Získaný Certifikát A radí našu spoločnosť medzi stabilné, seriózne a spoľahlivé spoločnosti, ktoré si plnia všetky záväzky a povinnosti voči štátu. 

Certifikát v úrovni A dosahuje len pár firiem pôsobiacich na území Slovenskej republiky. 

Hodnotenie sa vykonáva z hľadiska ekonomických výsledkov spoločnosti, z hľadiska pozície na trhu a to na území celého Slovenska, tak aj v zohľadnení pozície na trhu v rámci euroregiónu a ďalších vyhodnocovacích parametroch. 

Systém hodnotenia firiem spoločnosťou Bisnode, ktorá certifikát vydáva, je vyvíjaný už od roku 1908.

Certifikát je potvrdením našej pozície na trhu, dôveryhodnosti, stability a serióznosti. Vysokým ratingom spoločnosť potvrdzuje svoju výnimočnosť. 

Je to ocenenie...

Kasprof Security Agency zabezpečovala akciu MS halušky Terchová

Halušky Terchová 2019

MS vo varení a jedení bryndzových halušiek.

Terchová 2019

Dňa 25. mája sa v Terchovej uskutočnila Medzinárodná súťaž vo varení a jedení bryndzových halušiek. 

Okrem výborných pochúťok na návštevníkov čakal bohatý kultúrny program v podobe speváčky Simy Martausovej a skupín Čechomor, Arzén a iných.

Celú akciu zabezpečovala naša bezpečnostná služba Kasprof Security Agency

Po organizačnej a bezpečnostnej stránke prebehlo všetko v poriadku a v príjemno pozitívnej atmosfére. Ďakujeme za spoluprácu.

Sme Vám k dispozícii pre akúkoľvek akciu, objekt, prípadne inú potrebu v rámci strážnej služby. 

Zabezpečujeme všetky spoločenské podujatia a to kultúrne , športové, verejné zhromaždenia, mítingy, koncerty, plesy diskotéky.

 

Čo dokáže centralizovaný pult ochrany?

 

ČO DOKÁŽE CENTRALIZOVANÝ PULT OCHRANY?

Vyvolanie poplachu pri aktivácii senzora - Do centralizovaného pultu ochrany môže byť pripojené veľké množstvo senzorov, ktoré majú na starosti stráženie objektu. Tieto senzory sú: magnetické kontakty (slúžia na detekciu otvorenia okien či dverí ale je možné ich použiť aj na dvierka skríň či zásuviek), detektor rozbitia skla, detektor otrasov (ak by niekto sa snažil niečo prevŕtať či rozsekať alebo zbúrať), detektor pohybu (pir senzor), detektory prepadu(prepadové tlačítka, nášľapné lišty, pasce na peniaze), špeciálne detektory (sledovanie teploty, poruchy kúrenia či klimatizácie, únik vody či plynu).

Prenos signálu - Pult zabezpečuje prenos signálu z vyššie spomenutých detektorov a z elektronických zabezpečovacích systémov v reálnom čase - okamžite po zistení zmeny stavu

Spracovanie signálu, vyhodnotenie signálu, riešenie situácie -...

Ako si vybrať vhodný zabezpečovací systém

Bohužiaľ, ani naši štvornohí miláčikovia nedokážu ochrániť náš domov na 100%. Hovorí sa, že sezóna zlodejov je najmä počas dovolenkového obdobia. Pravda je však taká, že pohov si zlodeji nedajú ani na jeseň, v zime, či na jar. 

Ak sa rozhodujete, ako zabezpečiť svoj dom, byt či inú nehnuteľnosť, máte na výber z niekoľkých možností. Na ochranu majetku môžete využiť elektronické zabezpečenia a kamerové systémy

Pre koho  je vhodný zabezpečovací systém? Kto ho potrebuje a PREČO? 

Zabezpečovací systém slúži v prvom rade na ochranu majetku, ochranu proti vlámaniu a krádežiam, aby sa Váš majetok nestal terčom zlodejov. Z tohto pohľadu zabezpečovací systém potrebuje každý, kto vlastní nejaký majetok či nehnuteľnosť. 
Alarm by určite mal byť súčasťou Vášho domu, pretože v spojení s...

Zlodeji prichytení pri čine zásahovou jednotkou KASprof Security v Námestove

Zlodeji prichytení pri čine zásahovou jednotkou KASprof Security v Námestove

Vo večerných hodinách v stredu v Námestove, KASprof Security Agency zaznamenali poplach, narušenie v stráženom objekte na pulte centralizovanej ochrany.

Okamžite bola vyslaná naša zásahová jednotka našim dispečerom na narušený objekt.

Po príchode našej zásahovej jednotky bolo potvrdené narušenie v objekte, kde sa nachádzali 2 muži poľskej národnosti.

Títo muži boli následne spacifikovaní a zadržaní našou zásahovou jednotkou, ktorá čakala do príchodu privolanej polície.

Mužov sme odovzdali polícii, ktorá mužov odviedla na policajnú stanicu a podnikla ďalšie kroky.

Takto sa predišlo krádeži alebo ďalším škodám na majetku majiteľa. Majiteľ bol o skutočnosti následne informovaný.

Týmto chceme upozorniť všetkých občanov nielen Námestova, ale aj celej ORAVY z dôvodu zvýšenej kriminality za posledné obdobie, kde bolo...