Štyri kroky k bezpečnosti

Základom všetkého je kvalitný alarm. S jeho vývojom i výrobou má spoločnosť JABLOTRON 25-ročné skúsenosti . Dôraz pritom kladie na inovativnosť, kvalitu a jednoduché ovládanie.

Druhým krokom je profesionálna montáž vykonaná jedným z našich certifikovaných technikov, ktorých pravidelne školíme. Správnu funkčnosť alarmu možno zaručiť iba týmto spôsobom.

Ďalším vhodným úkonom je pripojenie alarmu na náš pult centralizovanej ochrany, čím si zaistite neustály dohľad nad zabezpečeným objektom.

Operátori môžu vďaka tomu vyhodnocovať prichádzajúce správy, v prípade potreby Vás budú kontaktovať a k Vášmu zabezpečenemu objektu vyšlú zásahovú jednotku.

Súkromné parkovisko KASprof Security Agency

Sme strážna služba Kasprof Security Agency, ktorá ma vlastné súkromné parkovisko.

Naše parkoviso je fyzicky strážené 24 hodín denne 365 dní v roku. Taktiež je zabezpečené kamerovým systémom, ktorý je nonstop monitorovaný.

S nami môžete pokojne spať, ked my budeme mať pod kontrolou Vaše auto.

Kamerový systém – súkromie vs. verejnosť

Kamerové systémy sa využívajú najmä na miestach, ako sú banky, obchodné centrá či čerpacie stanice. Pritom sa striktne musí dodržiavať zákon č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „zákon“). Keďže si každý z nás chce ochrániť svoj majetok aj doma a tiež zabezpečiť ochranu seba a svojej rodiny, čoraz častejšie využívame kamery aj na súkromné účely. V tejto súvislosti je potrebné vyriešiť otázku, či monitorovaním nášho majetku neporušujeme zákon.

Ako sme naznačili v úvo­de, v tomto článku sa zameriame na roz­diely vo využívaní ka­merových systémov v priestoroch prístupných verej­nosti a na domáce alebo osobné činnosti. Monitorovanie interiéru ale­bo exteriéru domu, garáže alebo inej časti obydlia kamerovým sys­témom, ako i pre domáce alebo osobné činnosti, spôsobuje úpl­nú...

Kancelárie, domy, byty

Na svete existuje nespočetné množstvo rôznych bezpečnostných riešení – niektoré kvalitnejšie, niektoré drahšie, niektoré pohodlnejšie.

Neexistuje však jedno univerzálne riešenie využiteľné na všetky objekty. Každý objekt má svoje špecifiká, režimy, požiadavky a spôsob ochrany je tomu nutné prispôsobiť.

RIEŠENIE – Bezpečnostný systém napojený na pult centrálnej ochrany

AKO TO FUNGUJE – V prípade spustenia alarmu sa na objekt okamžite vysielajú najbližšie zásahové jednotky. Medzitým sa vyrozumievajú kontaktné osoby, či nešlo o falošný poplach, ktorý im umožňuje zrušiť výjazd.

VÝHODY (napr. v porovnaní s bezpečnostných systémom s SMS upozornením)

  • Okamžitá reakcia v prípade neoprávneného vstupu do objektu
  • Evidencia a prehľad príchodov a odchodov do objektu
  • Nonstop dohľad nad funkčnosťou bezpečnostného systému – pravidelné kontrolné signály
  • Zabezpečené pravidelné revízie, výmena batérii, atď